0 0,00 zł

    Nie masz produktów w koszyku.

Poranna kawa na klifie, Kamenjak i starożytna Pula

Poranna kawa na klifie, Kamenjak i starożytna Pula

Miejsce naszego postoju wybraliśmy dość spontanicznie, wyszukując je na satelitarnej mapie Google, nocą. Kiedy przyjechaliśmy na jedną z dzikich plaż w okolicach Przylądka Kamenjak, okazało się, że jest ona niewielka i położona dość wysoko w stosunku do poziomu morza. Miejsca jednak wystarczyło, aby bezproblemowo zaparkować auto. Poranek przywitał nas słońcem, pojedyncze obłoki snuły się leniwie po błękitnym niebie. Światło dnia odsłoniło kilka niespodzianek, których nie dostrzegliśmy nocą. [...]Pierwsze kroki, awaria i Bled.

Pierwsze kroki, awaria i Bled.

Jest takie miejsce w Europie, do którego przypływa 2 mln worków surowej kawy każdego roku. Jego mieszkańcy zużywają, średnio rocznie ok. 10 kg kawy na głowę. To miejsce to Triest, portowe miasto w północno-wschodnich Włoszech, nad Morzem Adriatyckim. Jako że kawa to mój ulubiony napój, a plan kolejnej wyprawy przewidywał kierunek południowy na Istrię, wybór Triestu jako destynacji końcowej wydał się idealny. Nie czekając długo plan wdrożyliśmy w życie :)[...]II edycja konkursu "Wstaw zdjęcie i wygraj kawę - 2017" rozstrzygnięta.

II edycja konkursu "Wstaw zdjęcie i wygraj kawę - 2017" rozstrzygnięta.

Konkurs organizowany na naszym profilu LandCafepl na Facebooku wygrywają: I miejsce ex aequo - Sławka Grzegorz Dread'y i Łukasz Michno-> 107 głosów, II miejsce - Magda Lenka -> 66 głosów, III miejsce - Marcin Skolioza Chrobak -> 54 głosy.[...]1 URODZINY LandCafe.pl

1 URODZINY LandCafe.pl

[...]Kawa do ekspresu ciśnieniowego

Kawa do ekspresu ciśnieniowego

[...]Kawa prosto z palarni

Kawa prosto z palarni

[...]Kawy Single i Blendy

Kawy Single i Blendy

[...]Krzysztof Odkrywa Amerykę - od Atlantyku do Pacyfiku

Krzysztof Odkrywa Amerykę - od Atlantyku do Pacyfiku

...czyli jak Krzysztof połączył dwa oceany w ten świąteczny czas.[...]Te-Reny 2016

Te-Reny 2016

Piękna pogoda, grudniowy mrozik... Czas ruszać z dziećmi z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka oraz przyjaciółmi na Te-Reny :)[...]Krzysztof odkrywa Amerykę - Rio de Janeiro

Krzysztof odkrywa Amerykę - Rio de Janeiro

U nas już czuć zimę. Tymczasem w Ameryce południowej... Gorące pozdrowienia z Rio:)[...]Produkty 11 do 20 z 25

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowych przez landcafe.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. ze zm. (tekst jednolity: Dz.U.2016.922 z dnia 28.06.2016 r.).