0 0,00 zł

    Nie masz produktów w koszyku.

2 Urodziny LandCafe

Cześć, dzień dobry Kawosze!! Dziś 29 Września, czyli dwa, wielkie kawowe święta - Międzynarodowy Dzień Kawy i 2 Urodziny LandCafe.pl. Już dwa lata jesteśmy z Wami i tu chciałbym Wam wszystkim gorąco podziękować za to, że kupujecie nasze produkty, za Waszą aktywność na FB i innych social media, za pozytywne oceny i rekomendacje wśród Waszych znajomych. Jednym słowem za to, że Jesteście z nami, bo przecież to dzięki Wam możemy się rozwijać.

2 Urodziny LandCafe

Minął kolejny rok, a mnie naszła refleksja, aby podsumować to, co udało się w tym czasie zrobić. Przede wszystkim przybyło Was - naszych Najlepszych, Zajefajnych Klientów :) . Rozszerzył się asortyment naszego sklepu, przybyło kilka kawowych pozycji, pojawiły się herbaty. Powstało sporo nowych artykułów na blogu, które mam nadzieję, poszerzyły Waszą wiedzę o kawie i zainspirowały do kawowych eksperymentów. Odbyliśmy dwie kawowe podróże - na Bałkany i do Hiszpanii, z których relacje wielu z Was śledziło. Kibicowaliście nam, komentowaliście, wstawialiście lajki i serduszka :) to bardzo miłe i niezwykłe.

Znalazły się również osoby, które w zamian za nasze skromne, kawowe wsparcie, postanowiły aktywnie promować nasz sklep internetowy na swoich ekspedycjach czy imprezach, gdzieś w świecie.
Tu szczególne podziękowania: dla całej Ekipy Land4Travel, Krzysztofa Serowca, Agaty Grzebyk, Jacka Iskry, Sebastiana Chaszczewskiego, Marcina Krakusa, Grzegorza Jazowskiego, Tomka Łysikowskiego, Michała Bobowiec, oraz wszystkich innych wspaniałych ludzi zrzeszonych na portalu Landklinika.pl i nie tylko.

Przybyło nam również internetowych przyjaciół takich jak Posterilla.pl , Via Concept.pl , Spod Hebelka czy LandGateGarage - tu również wielkie dzięki za wsparcie.

Chciałbym także, szczególnie podziękować całej ekipie z Palarni Coffee Hunter, która zawsze staje na wysokości zadania i wypala dla nas i dla Was te wyśmienite kawowe ziarna. Oni również, cały czas podnoszą swoją wiedzę i kwalifikacje, aby jeszcze bardziej dopracować każdy produkt. Dzięki nim mamy nowe opakowania, nowe kawy i dużą dawkę kawowej wiedzy o wypalaniu ziaren.

Ewie, która często stoi po drugiej stronie obiektywu i dzięki niej oglądacie te wszystkie fajne foty. I wreszcie Michał Lechowicz, nasz informatyk, który czuwa nad stroną techniczno-informatyczną całego sklepu internetowego.

Raz jeszcze bardzo dziękuję wszystkim wymienionym powyżej i wszystkim innym wspaniałym ludziom, których być może pominąłem przez roztargnienie.

Jakie są dalsze plany na kolejny rok działalności LandCafe?

Z całą pewnością będziemy kontynuować pisanie artykułów i ładować Was solidną dawką kawowej wiedzy. Chcemy także poszerzyć asortyment akcesoriów do kawy. Nie zabraknie również kawowych podróży i wszelkich innych aktywności w social media. Jeżeli chcecie nam pomóc, napiszcie proszę w komentarzu, czego oczekujecie, o czym chcecie czytać, co oglądać. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie z Waszej strony. Z pewnością pomoże nam to w dalszym rozwoju sklepu.

Z kawowym pozdrowieniem Łukasz Janik vel Disco wraz z całym zespołem LandCafe.

#kawazpodrozy #urodziny #palarniakawy #dzienkawy #29wrzesnia

Kategoria: Disco