0 0,00 zł

    Nie masz produktów w koszyku.

Czy wiesz, że... ? - Kawowe dodatki.

Czy wiesz, że na całym świecie kawę podaje się na bardzo różne sposoby. Kawa z mlekiem, śmietanką, czekoladą. Przeczytaj wpis i zobacz co jeszcze dodają mieszkańcy różnych krajów do swojej świeżo palonej kawy. A Ty? Co Ty dodajesz do swojej kawy? Skomentuj wpis i podziel się z innymi.

Czy wiesz, że... ? - Kawowe dodatki.

Na całym świecie kawę podaje się na bardzo różne sposoby. Na przykład Belgia, która słynie z czekolady. Belgowie często dodają czekoladę do kawy, Szwajcarzy i Niemcy również chętnie dogadzają sobie tą magiczną mieszanką. Austriacy natomiast wolą już bitą śmietanę. Dla odmiany Etiopczycy do kawy dają szczyptę soli. Egipcjanie piją mocną czarną kawę, cukier dosypują zazwyczaj tylko na ślubach. Włosi swoje małe czarne espresso piją tylko z cukrem. Meksykanie z cynamonem, na Bliskim Wschodzie króluje jakże aromatyczny kardamon. W Maroku zaś lubią sobie dodać pikanterii, czyli kilka ziarenek pieprzu ląduje w kawie.

A Ty? Co Ty dodajesz do swojej kawy?

Skomentuj wpis i podziel się z innymi.#kawazpodrozy #landherba

Kategoria: Czy wiesz, że...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowych przez landcafe.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. ze zm. (tekst jednolity: Dz.U.2016.922 z dnia 28.06.2016 r.).