0 0,00 zł

    Nie masz produktów w koszyku.

Te-Reny 2016

Piękna pogoda, grudniowy mrozik... Czas ruszać z dziećmi z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka oraz przyjaciółmi na Te-Reny :)

Te-Reny 2016

Drużyna LandCafe ruszyła na jedną z przyjemniejszych wypraw organizowanych przez Landklinikę - Te-Reny, czyli wypad z podopiecznymi Domu Dziecka SIEMACHA Spot 24/7 przy ulicy Chopina 9A we Wrocławiu. Tym razem zabawa miała miejsce w okolicach góry Ślęża pod Wrocławiem.

Na trasie przejazdu, podzieleni na 6 zespołów, ruszyliśmy do wykonywania zadań. Było ich niemało :) Szukaliśmy na trasie detali z otrzymanych przez organizatorów kart, strzelaliśmy do celu, jeździliśmy po lokalnym torze off-raod'owym, a na koniec raczyliśmy się  pysznym bigosem, kiełbaskami z ogniska i oczywiście wyborną kawą :)


# kawazpodrozy

Poniżej krótka fotorelacja z dobrze spędzonego czasu z przyjaciółmi.

Nasza drużyna na rozdrożu

Nasza drużyna na rozdrożu

Nasz strzelec wyborowy :) 5/5

Nasz strzelec wyborowy :) 5/5

Jedziemy...

Jedziemy

Cały czas krążymy wokół Ślęży

Ślęża

Foto-polowanie trwa

Mnogość fauny :)

Za oknem piękne jesienne kolory :)

Przez okno...

Zmagania na torze Off-road'owym

Zmagania w terenie

Kategoria: Def

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowych przez landcafe.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. ze zm. (tekst jednolity: Dz.U.2016.922 z dnia 28.06.2016 r.).