0 0,00 zł

    Nie masz produktów w koszyku.

Wycieczka do palarni kawy - Vlog#2 -

Cześć, witam Cię w kolejnym, drugim już odcinku kawowego vloga #kawazpodrozy. Dziś zabieram Cię na wirtualną wycieczkę do palarni kawy Coffee Hunter.


Wycieczka do palarni kawy - Vlog#2 -

Wycieczka do palarni kawy.

Wycieczka do palarni kawy to z pewnoscią nie lada gratka dla każdego kawosza. Dziś zobaczysz, w jaki sposób powstaje kawa sprzedawana w naszym sklepie LandCafe.pl W filmie pokazujemy cały proces palenia kawy w dwuminutowym skrócie. Od momentu, kiedy jeszcze surowe ziarno leży w workach na palecie, aż do finalnego produktu, czyli kawy ziarnistej, rozważonej i zapakowanej w kraftowe opakowania z etykietą.

Zobaczysz, jak wygląda piec bębnowy do palenia kawy metodą mistrzowską. Surowe ziarno wpadające do bębna. Proces wypalania, kontrolę ziaren podczas palenia i krzywą palenia na komputerze podłączonym do pieca. Następnie wypalone ziarna kawy, które wypadają z pieca robiąc przy tym niezły dym :) Kolejną fazą jest chłodzenie gorących jeszcze ziaren powietrzem. To bardzo widowiskowe, kiedy łopaty mieszają brązowe ziarna kawy w wielkiej misie. Na końcu zaprosimy Cię także na wirtualny Cupping, czyli testowanie zaparzonej kawy.

Myślę, że już nie ma co przedłużać tego opisu. Klikaj film poniżej i zobacz to sam, na własne oczy :)


  

W poprzednim odcinku vloga #kawazpodrozy ogłosiłem również urodzinowy konkurs. Wszyscy, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytanie - Które w tym roku urodziny obchodzi sklep internetowy LandCafe.pl ? - mieli szansę na wygranie jednej z trzech, świeżopalonych kaw Crema Blend.
Komentarzy było sporo zarówno na Facebook'u, jak i na kanale na YouTube, dlatego postanowiliśmy zwiększyć dwukrotnie pulę nagród. Uważałem, że tak będzie sprawiedliwie. Koniec końców uczestnicy w obu lokalizacjach mieli okazję zawalczyć o nagrody, a zwycięzcy cieszyć się wygraną. Poniżej przedstawiam listę wyróżnionych osób, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział.

Wyniku urodzinowego konkursu

Zwycięzcy urodzinowego konkursu na FB to:
1. Marcin Kupiec - 1000g Crema Blend
2. Agata Jakubowska - 500g Crema Blend
3. Agnieszka Bednarczyk - 250g Crema Blend

Zwycięzcy urodzinowego konkursu na YouTube to:
1. Tomasz Wolny - 1000g Crema Blend
2. Anna Muszyńska - 500g Crema Blend
3. Michał Ułanowski - 250g Crema Blend

Zwycięzcom gratulujemy, a Ciebie zachęcamy, abyś dołączył/a do naszej społeczności. Jak możesz to zrobić? Wszystkie informacje poniżej.

Jeśli wpis był dla Ciebie ciekawy, daj temu wyraz lajkiem na Facebook, zasubskrybuj kanał na YouTube lub podziel się informacjami ze znajomymi.

Zachęcam Cię również do dopisania Twojego adresu e-mail do naszego newslettera.
Nasza polityka - ZERO SPAMU - tylko wartościowe materiały.
Zapisując się możesz liczyć na informację o najnowszych artykułach na naszym blogu, dostaniesz info - Wypał Tygodnia, damy Ci także cynk o organizowanych promocjach i okazjach. 
Jak się zapisać? To proste, wpisz swój adres e-mail w okienku poniżej, (pod artykułem) i kliknij żółtą strzałę :)

Z kawowym pozdrowieniem, Łukasz - Disco.

#kawazpodrozy #landlovers #coffeeoutside #discovery

Kategoria: Disco