0 0,00 zł

  Nie masz produktów w koszyku.

Wypał Tygodnia

Już jest

- Wypał Tygodnia -

Wszystkie kawy z poniższej oferty z datą palenia: 13 lipca 2020
Nasze propozycje na ten tydzień:

 • ☕️ Brasilia Santos
 • ☕️ Nicaragua
 • ☕️ Costa Rica
 • ☕️ el Salvador
 • ☕️ Peru Negrisa Eko

Właśnie wypaliliśmy kolejną porcję kawowego ziarna. Wśród naszych dzisiejszych propozycji znajdziesz pięć, pełnych aromatu Singli z różnych stron świata.

Brasilia Santos to klasyczna kawa jednorodna. Wysoka słodycz karmelu, miodu i czekolady. Pełne body i delikatny smak sprawia, że można się nią delektować przez cały dzień.

Costa Rica to kawa typu Single, w której bogactwo czekolady miesza się z nutami rumu i orzechów. Dobrze nadaje się do parzenia "po turecku".

El Salvador La Mayada to kawa o niskiej kwasowości i pełnym body. Charakterystyczne dla tej kawy nuty, to orzech i czekolada, ale również cynamon i wanilia.

Nicaragua SHG jest delikatna i słodkawa w smaku. Charakterystyczne nuty, które w niej znajdziesz to orzech, aromat cytrusów i czarnej herbaty.

Peru Negrisa to łagodna kawa organiczna. Czekolada, słodycz czerwonych owoców i średnie body, to jej główne cechy. Możesz ją parzyć zarówno przelewowo, jak i w ekspresie ciśnieniowym. 

 

 

Zasmakuj w świeżo palonej kawie.

 

 

Lista  Siatka 

5 produkt(ów)

na stronę
Sortuj wg    
 • BRASILIA SANTOS

  6 recenzja(i)
  Brasilia Santos to kawa z najwyższej półki, z upraw ekologicznych o małej kwasowości, miodowym posmaku i niskiej goryczce. Jest tak delikatna, że można się nią delektować niemal przez cały dzień. Niska zawartość kofeiny oraz harmonijny, zbalansowany smak. Kawa ziarnista. Kup teraz
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  70,00 zł/kg
 • COSTA RICA

  1 recenzja(i)
  Costa Rica Tarazzu to bogactwo czekoladowego aromatu. Kawa, w której mieszają się orzechowo – rumowe nuty z delikatną, jagodową słodyczą. Kawa mocna, uprawiana na dużych wysokościach, świetnie nadaje się do parzenia "po turecku". Kawa ziarnista. Kup teraz
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  80,00 zł/kg
 • EL SALVADOR LA MAYADA

  1 recenzja(i)
  Charakterystyczne dla tej kawy nuty to orzech i czekolada, ale również cynamon i wanilia. Minimalna kwasowość, kawa dobrze zrównoważona. Zakończenie słodkie z długo utrzymującym się przyjemnym posmakiem. Kawa ziarnista. Kup teraz
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  85,00 zł/kg
 • NICARAGUA SHG

  Łagodna kawa o przyjemnym, delikatnie słodkawym smaku z nutami aromatu owoców cytrusowych, czarnej herbaty i orzechów. Kawa ziarnista. Kup teraz
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  85,00 zł/kg
 • PERU NEGRISA EKO

  PERU NEGRISA to łagodna kawa o średnim body z wyczuwalnym smakiem czekolady oraz słodyczą czerwonych owoców. Świetnie nadaje się zarówno do parzenia przelewowego jak i w ekspresie ciśnieniowym.

  Kawa organiczna z unijnym certyfikatem EKO oraz certyfikatem BIO.
  Kawa ziarnista, ekologiczna.

  Kup teraz
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  80,00 zł/kg

Lista  Siatka 

5 produkt(ów)

na stronę
Sortuj wg