0 0,00 zł

  Nie masz produktów w koszyku.

Wypał Tygodnia

Już jest

- Wypał Tygodnia -

Wszystkie kawy z poniższej oferty z datą palenia: 10 grudnia 2019
Nasze propozycje na ten tydzień:

 • ☕️ CREMA BLEND
 • ☕️ SŁODKI DRAŃ - Seria KAWOWE CHARAKTERY
 • ☕️ SALVADOR SHG EP EKO
 • ☕️ PAPUA NEW GUINEA EKO

Właśnie wypaliliśmy kolejną porcję kawowego ziarna. Mamy dziś dla Ciebie dwie topowe kawy typu Blend, które polecamy do Twojego ekspresu automatycznego lub kawiarki oraz dwie wspaniałe kawy organiczne z certyfikatem Eko i Bio.

Zasmakuj w świeżo palonej kawie.

 

 

Lista  Siatka 

4 produkt(ów)

na stronę
Sortuj    
 • CREMA BLEND

  7 recenzja(i)
  Crema Blend to połączenie najwyższej jakości organicznej kawy z Peru, wybornego brazylijskiego Santosa z dużymi ziarnami z Hondurasu. Takie zestawienie pozwoliło uzyskać kawę o wysokiej, czekoladowej słodyczy w połączeniu z nutami orzechowymi i wręcz niewyczuwalnej, owocowej kwasowości. Mieszanka palona z myślą o zastosowaniu do ekspresów automatycznych do czego świetnie się nadaje. Kawa ziarnista. Dowiedz się więcej
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  80,00 zł/kg
 • PAPUA NEW GUINEA EKO

  Mocna kawa o pełnym body. W smaku odnaleźć można słodycz czekolady z delikatną pikantną nutą oraz lekką imbirową kwasowością. Kawa ziarnista, ekologiczna.

  Dowiedz się więcej
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  90,00 zł/kg
 • SALVADOR SHG EP EKO

  Kawa o wysokiej, miodowej słodyczy, średnim body z wyczuwalnym posmakiem orzechów oraz owoców melona i brzoskwiń. Pochodzi z plantacji Las Nubes w zachodniej części Salwadoru. Kawa ziarnista, ekologiczna.

  Dowiedz się więcej
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  90,00 zł/kg
 • SŁODKI DRAŃ - seria KAWOWE CHARAKTERY

  1 recenzja(i)
  "Słodki Drań" – są charaktery stawiające sprawy zdecydowanie z właściwą sobie arogancją, jednocześnie będące świadome swej wielkiej wartości. Czynią to jednak z wyrafinowaną finezją, przez co nie sposób ich nie lubić. Przykładem nieokrzesanego słodziaka jest tu nasz nowy blend. W podkładzie wyśmienity humor Brazylii Yellow Bourbon z powagą ziaren kolumbijskich, a do tego słodycz owocowych brzmień Etiopii Yirgacheffe. Dowiedz się więcej
  Dostępne gramatury: 250g/500g/1000g
  80 zł/kg

Lista  Siatka 

4 produkt(ów)

na stronę
Sortuj