0 0,00 zł

  Nie masz produktów w koszyku.

Zestaw degustacyjny kaw Speciality 5x100g

Więcej widoków

 • Zestaw degustacyjny kaw Speciality 5x100g
 • Zestaw degustacyjny kaw Speciality od Kyoto Coffee Roasters 5x100g
 • Zestaw degustacyjny kaw Speciality 5x100g
 • Zestaw degustacyjny kaw Speciality 5x100g

Zestaw degustacyjny kaw Kyoto Speciality 5x100g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Szukasz kawy Speciality i nie możesz się zdecydować? A może chcesz spróbować pięciu różnych kaw? Oto odpowiedź na Twoje dylematy - Zestaw degustacyjny kaw Speciality od Kyoto Coffee Roasters. Odkryj zaskakujące aromaty i smaki. Przenieś się do świata niezwykłej kawy, kawy Speciality.

Zestaw pięciu kaw ziarnistych, pakowanych po 100g każda:

 • Costa Rica Hacienda Sonora to ziarno pochodzące z regionu Central Valley w Kostaryce. Jest uprawiane na plantacji Hacienda Sonora, która należy do rodziny Alberta Guardii i jest w jej rękach ponad wieku. Plantacja stała się pionierem w obróbce naturalnej oraz honey. Ta kawa to absolutny rarytas. Aromat przypominający mleczną czekoladę oraz konfiturę z owoców leśnych. W smaku wyczuć można nutę suszonych śliwek, truskawek, jagód oraz rodzynki.
 • Etiopia Grade 1 South West to ziarno pochodzące z południowo zachodniej części Etiopii i jest uprawiane przez wielu drobnych plantatorów a następnie dostarczane przez nich do stacji obróbki. Kawa jest po zbiorach suszona na specjalnie przygotowanych matach do uzyskania 12% wilgotności. Ten sposób przygotowania wpłynął na profil smakowy ziarna powodując iż posiada ono mniejszą kwasowość niż pozostałe kawy z Etiopii. Aromat przypomina czekoladę z prażonymi orzechami, a w smaku wyczuć można rodzynki, morele, mango, suszone owoce. Kawa słodka, bardzo owocowa i zrównoważona.
 • Kenia Kangiri to duże ziarno specialty pochodzące z regionu Kirinyaga w Kenii. Jest ono efektem pracy ponad 600 rolników zrzeszonych w spółdzielni "Kangiri Cooperative Society". Niewątpliwie większość kenijskich kaw to najwyższa półka, jednak to ziarno jest wśród nich wyjątkowe. W filiżance wyczujecie niższą kwasowość niż w pozostałych kawach z Kenii. Główne nuty smakowe to czarna herbata oraz czarna porzeczka. Aromat mlecznej czekolady i winogron. Kawa o wysokim body, słodka.
 • Mexico Shg Ep Finca El Olomo ziarno pochodzące z regionu Veracruz w Meksyku. Jest uprawiane na plantacji EL OLOMO, która znajduje się w rękach Alberto Guardii. Są tu uprawiane jedne z najlepszych kaw w Meksyku. Kawa o wyjątkowo wysokiej słodyczy. Aromat przypominający czekoladę, prażone orzechy oraz konfiturę z czerwonych owoców. W smaku wyczuć można dojrzałe śliwki, rodzynki oraz wiśnie.
 • Rwanda Rushashi to niewielkie ziarno specialty pochodzące z północnej Rwandy z dystryktu Gakenke. Jest ono uprawiane w spółdzielni Rushashi założonej w 2004 roku. Obecnie spółdzielnia liczy 2000 rolników, którzy pracują na obszarze 400 hektarów ziemi. Odmiana tej kawy to Red Bourbon. W filiżance wyczujesz złożoną kwasowość jeżyn, grapefruita oraz słodycz karmelu. Aromat czekolady, orzechów i żółtych owoców.

Wszystkie kawy wchodzące w skład zestawu to kawy ziarniste, Speciality. Palone jasno z myślą o parzeniu metodą przelewową.

 

Dostępność: do 2 dni


Share on Google Plus   Podziel się na Facebook   Tweet   Pin it

100,00 złProduct's Review

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zestaw degustacyjny kaw Speciality 5x100g KYOTO

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ogólna ocena


Mogą cię również zainteresować następujące produkty