Skip to content

Land Cafe Kontakt

Kontakt

Gdzie nas znaleźć Subskrybuj nasze social media i bądź na bieżąco

Kontakt
Sklep LandCafe

Land Cafe sp. z o.o.
ul. Leopolda Okulickiego 39
65-559 Zielona Góra

Kontakt

505 797 772
kawa@landcafe.pl

Social Media

Dlaczego LandCafe.pl?

Jesteśmy podróżnikami, kilka razy w roku odwiedzamy różne kraje w poszukiwaniu przygody, niesamowitych widoków i oryginalnych smaków. Nasze wyprawy mają charakter ekspedycji, jeździmy bezdrożami z dala od głównych szlaków turystycznych do miejsc, o których “zapomniał świat”. Jednym z nieodzownych elementów naszych podróży jest kawa, nasza druga miłość.

Kawa, która budzi nas rano.

Kawa, która pozwala jechać przez 18 godzin na dobę, pilnując, aby nasze oczy były szeroko otwarte.

Kawa, przy której poznajemy niesamowitych ludzi.

I tak z połączenia tych dwóch miłości powstało – LandCafe.pl

Skąd bierzemy kawę?

Świat jest mały i pełen zbiegów okoliczności i tak oto los sprawił, iż mój serdeczny przyjaciel, z którym znamy się jeszcze z podwórka, na początku 2016 roku wpadł na pomysł uruchomienia palarni kawy. Jako miłośnik tego czarnego napoju gorąco mu kibicowałem i naturalnie stałem się pierwszym klientem palarni Coffee Hunter.

Ekipa z palarni Coffee Hunter pomaga odtworzyć te wszystkie upolowane doznania. Staramy się, aby nasze kawy przypominały smaki, zapachy i najlepsze przeżyte chwile. Jeśli myślisz podobnie jak my, z pewnością znajdziesz w nich esencję podróży i przygody.

Przy okazji zakupów często przesiadywałem w palarni, przyglądałem się jak surowe ziarno, zamienia się w to, co wszyscy znamy jako kawę. Toczyliśmy przy okazji tych spotkań przeróżne rozmowy, które zaowocowały otwarciem sklepu internetowego.

Napisz do nas

Imię
Email
Temat *
Wiadomość