Już jest

– Wypał Tygodnia –

Wszystkie kawy z poniższej oferty z datą palenia: 15 lutego 2021
Nasze propozycje na ten tydzień:

  • ☕️ Brasilia Santos
  • ☕️ Cuba Serrano
  • ☕️ Crema Blend
  • ☕️ Espresso Supreme
  • ☕️ Słodki Drań

Właśnie wypaliliśmy kolejną porcję kawowego ziarna. Sprawdź co w tym tygodniu proponuje nasza palarnia kawy.

Brasilia Santos to klasyczna kawa jednorodna tzw. Single. Wysoka słodycz karmelu, miodu i czekolady. Pełne body i delikatny smak sprawia, że można się nią delektować przez cały dzień.

Crema Blend to mieszanka kawowa o wysokiej, czekoladowej słodyczy w połączeniu z nutami orzechowymi i wręcz niewyczuwalnej, owocowej kwasowości. Mieszanka palona z myślą o parzeniu w ekspresach automatycznych i kawiarkach.

Cuba Serrano to kawa o niskiej kwasowości i pełnym body. Czuć w niej bogactwo przypraw, orzechów, karmelu i delikatną pikantność w połączeniu z aromatem dymu, czekolady i kakao.

Espresso Supreme to kawowa mieszanka 100% ziaren arabica. Nieco ciemniejsze palenie wydobywa z niej pełnię smaku i słodycz karmelu. Ziarna z Afryki uzupełniają ją o delikatną, owocową kwasowość. Doskonała do ekspresów ciśnieniowych.

Słodki Drań to kawa typu Blend. Ziarna Brazylii Yellow Bourbon z powagą ziaren kolumbijskich, a do tego słodycz owocowych brzmień Etiopii Yirgacheffe. Doskonała do ekspresów i kawiarek, jak również do innych metod alternatywnych.

Zasmakuj w świeżo palonej kawie.