Skip to content

Skąd bierzemy kawę?

Świat jest mały i pełen zbiegów okoliczności i tak oto los sprawił, iż mój serdeczny przyjaciel, z którym znamy się jeszcze z podwórka, na początku 2016 roku wpadł na pomysł uruchomienia palarni kawy. Jako miłośnik tego czarnego napoju gorąco mu kibicowałem i naturalnie stałem się pierwszym klientem palarni Coffee Hunter.

Przy okazji zakupów często przesiadywałem w palarni, przyglądałem się jak surowe ziarno, zamienia się w to, co wszyscy znamy jako kawę. Toczyliśmy przy okazji tych spotkań przeróżne rozmowy, które zaowocowały otwarciem sklepu internetowego.

Wielkie otwarcie sklepu

29 września to Międzynarodowy Dzień Kawy i to właśnie tę datę w 2016 roku wybraliśmy na otwarcie naszego rodzinnego sklepu internetowego z kawą ziarnistą pod nazwą LandCafe.pl
Od tamtej pory cały czas rozwijamy sklep i jego asortyment. W 2018 roku wprowadziliśmy do sprzedaży także wysokogatunkowe herbaty liściaste, których również szukali nasi Klienci.
Najważniejsze dla nas to wysokiej jakości produkty i wzorowa obsługa Klienta. Jeśli zostaniesz jednym z Nich będziesz miał okazję wielokrotnie jej doświadczyć 🙂

Dlaczego LandCafe.pl?

Jesteśmy podróżnikami, kilka razy w roku odwiedzamy różne kraje w poszukiwaniu przygody, niesamowitych widoków i oryginalnych smaków. Nasze wyprawy mają charakter ekspedycji, jeździmy bezdrożami z dala od głównych szlaków turystycznych do miejsc, o których „zapomniał świat”. Jednym z nieodzownych elementów naszych podróży jest kawa, nasza druga miłość.

Kawa, która budzi nas rano.

Kawa, która pozwala jechać przez 18 godzin na dobę, pilnując, aby nasze oczy były szeroko otwarte.

Kawa, przy której poznajemy niesamowitych ludzi.

Ekipa z palarni Coffee Hunter pomaga odtworzyć te wszystkie upolowane doznania. Staramy się, aby nasze kawy przypominały smaki, zapachy i najlepsze przeżyte chwile. Jeśli myślisz podobnie jak my, z pewnością znajdziesz w nich esencję podróży i przygody.

I tak z połączenia tych dwóch miłości powstało – LandCafe.pl